Audi a3 audia3 audi -99

Shitet nga: Drilon 20 Pri 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes veturen audi a3 1.8T S-line indoor ne gjendje shum te mir teknike perkthimi i menihershem
ka pamje sportive + goma 17c me fellne dhe gomat orgjinale 15 me goma m+s dhe goma veres
per bleres serios qmim eshte pak sa i diskuteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim