Audi a4 -02

Shitet nga: Aziz 02 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes audi a4 2.5 diesel e ardhur nga zvicra eshte vetur ekstra e porositur eshte full ekstra automatik tip tronik + shpejtesit ne timon likur krem mrena karrigat me nxemje xenon audio muzik boose me perforcus fabrikisht perde mbrapa fellne 17 me goma te mira e posaregjistruar dmth ni vit regjistrim shum e ruajtur si mbrenda dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim