Audi a4 -04

Shitet nga: audi a4 21 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet klimatroniku per Audi a4.


Eshte ne gjendje te mire dhe funksionale.

Nuk eshte me sistem te karrikave me nxemje.

Eshte e perdorur, d.m.th. nuk eshte e re dhe ne disa vende eshte e ngjyrosur.

Ben per tipet a Audi a4, 2001-2004.

Cmimi 70 €.


Audi a2 a3 a4 a6 a8 opel corsa astra meriva peugeot 307 308 407 hdi tdi golf bmw x1 x3 x5 x6 citroen c1 c2 c3 c4 c5 fellne passat mercedes a class b renault clio fiat punto kombi fellne cdti 1.4 1.6 1.9 2.0 loptop iphone samsung interier inventat audi a4 biznes banese banesa troje skutera beverly piaggio lokal afarist dyqan qira shitet s line .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim