Audi a4 ne gjendje te shkelqyeshme dhe paisje sh..

Shitet nga: petrit 07 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi a4 sline full ekstra viti i prodhimit 2009
serivis e kryer komplet me gurthne
kaishin rebrasni te ndrruar para 1 muaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim