Audi a6 tdi -00-rks

Shitet nga: audi 16 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Audi a6 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.Viti 99 ne fund model OO
Audi posedon motorr 2,5 tdi, automatik tiptronik,klimatronik ,abs,esp,gjamelektronik,enterier shum te paster gjithashtu edhe karaseri,fellne plus goma te reja m+s ,centrall, RKS 11muj regjistrim etj.
Ndrrim i mudshum,hargjimet i ka shum te vogla, Audi eshte shum e rujtne .
0038268413737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim