Audi b4 TD.1994 me te gjitha serviset e kryera

Shitet nga: besnik hasani 20 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 155 EUR

Komuna: Prishtinë
audi b4 td viti 1994 ne gjendje mesatare te mir te gjitha serviset e kryera kilometrat i ka te sigurta -202700.
gomat e reja m+s te gjith rrypat e motorrit te ndrroar vaj filtera dhe gurtne te ndrruar radio cd vajn nuk e hargjon prej hargjimet mesatare 7 litra me ni fjal me gjendje mesatare te mir .
pres blers serioz.
thirrjet mund te behen prej ores 8 mengjes deri ne oren 22 mbramje . Gjithashtu shes audi b4 2.0 automatik viti.1994 karrikat me nxemje shum shum i rujtun me goma te veres dhe te dimirit qmimi i fundit 1650 euro vetura gjindet ne suedi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim