4 fellne 15 per audi vw etj

Shitet nga: ... 16 Pri 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shiten 4 fellne 15 jan te mira dhe te balancuara
2 jan me goma te veres
boj ndrrim me fellne 14
Nr kontaktues 044 256 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim