Audi 1.9 TDI -90

Shitet nga: Pajtim 26 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 1.9 TDI shume e rujtne 66 kw
Vetura si mbrenda dhe jashte eshte e rujtur, fabrikisht diesel, 5 shpejtesi, shibedar, idrolig

Regjistrim deri me 28.04.2016
Ne apotek nuk eshte perkthimi behet menjeher
Nderrim i mundshem me vetura te tjera!
Nr tel 044 372 799
044 717 681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim