Audi 80 1.8 benzin/plin -93

Shitet nga: kushtrim 11 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 1.8 benzin/plin eshre shum e ruajtun ka 9 muaj regjistrim
Audia posedon 4 goma te reja te dimrit
Posedon radio CD
ka drita te mjegulles para dhe mbrapa
Tani eshte me tabela te reja 01 856 EH
Boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim