Audi 80 1.8S Benzin -Plin

Shitet nga: Ardit Gashi 22 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 80 1.8 Benzin Plin Full ingjeksion
Punon shum mir fuqin e motorrin e ka shum te mir
Shpenzimet i ka shum te vogla te gjitha serviset i ka te kryera pronari i dyt ne Kosov vetura ka ardh ne vitin 2003 ne Kosov
Vetura posedon :
4Guma te reja te dimrit me firmen Sava
Ka muzik shum te mir dhe eshte shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim