Audi 80 1.9 dizel

Shitet nga: Shemsi 14 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audia 80 1.9 dizel eshte shum e rrujtme si mrena si jasht ka ni vjet rigjestrim eshte tip top si motorr si gjith ka nuk ka nevoj qe te shti pare nto gumat e reja te katertat dhe ulset ika te golf 3 shum trujtme. Bejm ndrrim ose qmimi saj fundit eshte 1300 euro.

Dhe kjo prokolic eshte shum gjendje te mire plus eka doganen te paguar ska nevoj per rigjestrim 480 kg eshte e that vlera saj eshte 900 euro ose ndrim me golf 2

Viber+37745608075 045608075
045601124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim