Audi 80 B4

Shitet nga: Rrustemi 12 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audi 80 B4, motori 1.9 turbo disel,
timoni hidraulik,
abes,
viti i prodhimit 1992,
regjistrim deri me 27.08.2016.
Eshte ne gjendje shume te mir,posedon goma te veres dhe dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim