Audi 80 TDI -90 ,,,,ushti,,,uuuuussssssssssss

Shitet nga: Audi 80 02 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
shes audi turbo dizel TDI shum e rujtne si mbrenda ashtu dhe jasht audia siq shihet ne foto asht dhe live 4 gomat e reja gjith dizel punon mir viti 90 kerrit i ka dal regjistrimi m 20.03.2016 nuk ka denim ende.................044372799..vi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim