Audi 80

Shitet nga: Muhamet 10 Sht 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes veturen Audi 80
Vetura posedon
Ngjyra e zez. Metalike
Centrall
Gjamat elektronik
Full ingjeksjon
Alarm
Fellne me guma te dimrit
Vetura esht e qlajmrume. Dhe nuk ka denim
140.000. Km original
044291861-- 049566924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim