Audi b4 -97

Shitet nga: Edd 13 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes farat permbrapa te audis b4 qmimi 20 euro dhe gepegun 25 euro dyert 15 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim