Shes Audi 80 .18 ushit,,,uuuuuuussssssss

Shitet nga: Pajtim 07 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
SHES audi 80 1.8 benzin rks 03.07.2016 me korbrator shum e rujtne si mbrenda ashtu dhe jasht 5 shpejtsi shibedar gumat M+S nuk asht ne hipotek perkthimi i mnjehershem kontrollen teknike e ka te kryme viti prodhimit 90 per investim nuk ka njevoj per me shum nr +37744372799 ose

044717681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim