Shes veturen ne gjendje perfekte

Shitet nga: Fadil 10 Dhj 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes veturen audi ne gjendje te mir teknike korpen dhe llamellen sapo ja kan ndrru i ka te reja me hargjime shum te vogla . Pres blers serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim