Shitet Audi 80

Shitet nga: Eroni 14 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet makina Audi 80
Viti i prodhimit 1989
I ruajtur dhe nuk ka harxhime
Nuk ka probleme gjate ndezjes
Fleksibil per udhetime te gjata!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim