Shitet Vetura Audi 80

Shitet nga: Naim 29 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Vetura Audi 80 1.6 Dizell
Vetura Eshte Ne Gjendje Shume Te Mire
Vetura Posedon Goma Te Mira , Fellne , Kasetofon Me CD , Centrall Dhe Drita Hellogenka.
Vetura Ka Regjistrim Deri Ne Fund Te Qershorit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim