Shitet urgjent

Shitet nga: Audi 12 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audi 80 1.6 tdi
Posedon: abs ,timon hidraulik, shiber , central ,interier te veshur gjysem lekur , si dhe 4 goma te reja M/S ,regjistrim deri me 06.07.2016 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim