U shit 1200 flm merrjep.

Shitet nga: Shkelzen 19 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audi 1.6 dizell i thejsht.1vit regjistrim ne gjendje shum te mir.e rujtun si mrena dhe jasht.4guma treja dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim