Ushit Nga Nitti

Shitet nga: Audia 08 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 680 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes ose ndrroj audi B4. 1.9turbo dizell viti 92 regjistrim deri me 11-06-2016 ec shum mir punon shum mir n vozitje tip top osht 5 fellne goma t rejaa abs etjj etjj
Boj ndrrim me golf 2 vekter opel corsa ejtt ju mirpres +38649280410 dhe +37744831746
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim