audi 80 1.8 benzin plin shes ndrroj

Shitet nga: xxxxxx 18 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
audi benzin plin nr gjendje shum te mir teknik dhe optike shes ose ndrroj rks skaduar ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim