audi 80

Shitet nga: sead eminovic 23 Dhj 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitja Audi 80 1.8 shkon në gaz dhe benzin i regjistruar një vit plot ne tabela KS në emrin tim oshte ruajtura brenda dhe jashtë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim