shitet apo ndrrohet vetura

Shitet nga: adii 08 Shk 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes veturen audi 80 dizell ne gjendje shum tmir punon shum mir dhe me hargjime shum te vogla
Hidraulik, centrall, fellne, gumat e reja para ni muji ja kum vnu
bej edhe ndrrim
045-559536
edhe viber veq viber veq me shkru muni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim