Shitet ose nderrohet

Shitet nga: audi 4x4 29 Tet 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
Shitet vetura audi 90 4x4,dritare elektronike,manual ngjyr e gjelbert i regjistruar ne gjendje shum te mire per me teper mos hezitoni na kontaktoni ne numrin 044 318 607 dhe 044 610 752.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim