U shit Flm!.

Shitet nga: Shkelzen Ramadani 27 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
Shitet Audi B4 eshte ne gjendje te rregullt, gomat i ka te reja i ka dy ngjyra e zezë dhe e gjelbërt e mshelt, eshte me gjitha paisjet ka edhe centralen, per me shum informacione thirrni ne numrin 044 434 751
Ju Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim