Shitet Audi A1

Shitet nga: Nazif 22 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A1
Eshte e ardhur nga Zvicrra,ne gjendje shume te mire dhe full opcione,e pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim