AUDI A3 -99 qmimi:780 euro fiks

Shitet nga: pronari 19 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 E ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:FELLNE,KLIME,INTERIER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE:780 EURO FIKS.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim