AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLON "KOSOVA" Sot 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 900 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne Sedile, Komanda ne timon Tempomat, Navigacion, senzora parkimi, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Bordkompjuter, Kilometra te garanatuara 100% mund te i verifikoni ku te doni.
VETURA ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR DHE TE RUJTUN, I POSA ARDHUR DHE I DOGANUAR
049-859-859
044-777-075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim