AUDI A3 2,0 TDI 103 KW 6SHPEJSI ESLINE 12.2009

Shitet nga: Privat Sot 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes audi A3 esline e sapo ardhur nga gjermania viti 22.12.2009 posedon klimatronik abs esp tenpomat karrika nxemje senzora parkimi ka lleda mrapa dhe para ka navigacion 2 qelsa kilometra 152 mi te kaluara me garanti ne gjendje shum te mir ...,,,,,opel astra opel corsa polo bmw mercedes audi A3 golf passat pacific
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim