AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIK SEDAN 2014

Shitet nga: Auto ch Sot 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 tdi 150 ps s-tronik ambition
Automatik S-Tronik
Sapo ardhur nga Zvicrra
Me Dogan dhe Homologim
Full servis histori 2 qelsa
Gjendja perfekte
Prishtine Informata
+38344207526
+38349207526
Facebook Autoch👍
📧autoch.shpk@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim