AUDI A3 targa Zvicr -99

Shitet nga: luan 18 Nën 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
shes audi A3 targa zvicr
3 dyer , 1860 kubik
klima , muzik , guma dhe felne te reja
shum i rujtun ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim