Audi A3 -11

Shitet nga: Audi a3 27 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2011 e po sa ardhur nga jashte me dogan vetura eshte ne gjendje perfekte pothuajse e re ndrrim I mundshem per me Shume info kontakt 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim