Audi A3 1.9 TDI

Shitet nga: fatos 18 Qer 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 Sportbeck 1.9 Tdi eshte ne fund te vitit 2005 me paisje te 2006 Vetura posedon 2 Qelsa Abs Airbage Hidraulik Esp Gjama me rrym Pasqyre me rrym Klimatronik eshte ne gjedje perfekte teknike dhe optike per me shume info na kont. ne tel. 044/190-909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim