Audi A3 2011

Shitet nga: Audi 31 Tet 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audia eshte shum i bukurr dhe shum ekonomik ka gjitha servisat e kryra rypin e ndrum ule filtera tndrum goma treja 2015 fellne treja eshte 1.6 tdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim