Audi A3 TDI Sportback

Shitet nga: Fisnik 19 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 TDI (5 dyer) 90 KF, 66 kw, Konsumi 4.9l/100km, Disqe 17" Santa Monica (Gomat e pasme : Pirelli P Zero 225/45/17, gomat e para : Michelin 205/45/17), Kasetofon JVC EXAD DVD+TV 10 inch, Sistemi audio Audi Concert (origjinal), Mbyllje qendrore, Xenon Llampat e gabines dhe te dyerve led Blu Ice, Tapete te reja te personalizuara me shkrim Audi, Pasqyra dhe xhama elektronike, Clima tronic, Kambio manuale me 5 marshe, Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike, Dokumentet i ka te vlefshme deri ne fund te Tetorit. MAKINA GJENDET NE DURRES. Per cdo informacion mbi mjetin jeni te lutur te kontaktoni ne numrin e shkruar ne profil. P.s : çmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim