Nga 19.99. STOP N GO RENT A CAR NE PEJTON-PRISHTIN

Shitet nga: Stop n go Rent a Car Sot 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. Audi A3 2.0 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prishtines dhe ne Pejton perball Hotel Prishtina, Me Qmime promovuese. Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK.

24/7 Asistence Rrugore, Free KM,
Sigurim FULL Kasko, Paisje Dimerore.

+383 49 176 276
+383 49 570 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim