Rent A Car

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Star 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura të ndryshme dhe modeste me qira, me qmime të arsyeshme për bashkatdhetarët tanë.
Shërbim korrekt i garantuar.
Në tërë Kosovën.
Duke filluar nga 20€ / 24h
Ju mirëpresim..
+377 44 557 222 (Viber)
www.facebook.com/VeturaMeQiraStar/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim