Royal Rent A Car

Shitet nga: gent dervishi 23 Shk 06:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura me qera ne Prishtne dhe Fushe Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim