Shes Audi a3 Vito 1987

Shitet nga: Bashkim 16 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Pershendetje
Shes makinen e tipit Audi a3 viti 1987
1.6 Benzin
Makina eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike ju garantoj
Posedon
Abs
Klim automatik
Mbyllje qendrore " telekomand"
Gjamat hapje elektrike
Gomat e dimrit
Eshum gjera tjera
Drita xenon
Qmimi 1500 i diskutuar
Tel
045546015
Viber +4917627590083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim