Shes audi A3 veture perfekte me liber servisi !

Shitet nga: Xxx 06 Maj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
vetura ka te kryer doganen dhe akcizen . Eshte ne gjendje perfekte teknike . Perman ABS , airbag , ESP , fellne alumini , klime etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim