Shes audi a3 sporback 1.9 tdi

Shitet nga: ------ 04 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes audi a3 1.9 tdi ngjyr e zez fellne 17 karrika me nxemje 1 vjet regjistrim 2 qelsa ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike per me shum informata na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37745645345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim