U Shit Nga A.S "Drini"

Shitet nga: Auto Sallon "Drini" 15 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3
Viti I Prodhimit 2004
Dizel,Manual
Me Dogan
S-LINE
TDI 2.0, Klima Tronik
200000 Kilometra Me Liber Te Servisit
Dhe Te Gjitha Opsionet E Tjera FULLEXTRA
Vetura Eshte Ne Gjendje Te Rregullt Teknike
Per Me Shum Informacione Na Kontaktoni Ne Numrat Tane Te Telefonit: 044/140/893/ & 044/418/737/ Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim