AUDI A4 2.0 TDI SLine Paket

Shitet nga: Akil 12 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 2.0 TDI Avant S Line paket ne gjendje perfekte. I posa regjistruar ne Kosove dhe jam pronari i pare ketu.

Vetura posedon 170ps(125KW), , 6shpejtsi + R, ESP, ABS, etj.

Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike gjithashtu ka dhe 3 qelsa + kodin e qelsave nga fabrika.

044 565656
akilbeqiri@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim