Shes apo nderroj Audi A4 1.9 TDI S-Line

Shitet nga: Hasan 14 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 1.9 TDI (I tkuqe) ne gjendje te rregullt teknike dhe optike..
I Servisuar komplet
1 vit Rks
Radio Cd
Xhama elektronik
Xhama te zi
Pasqyre elektronike
Alarm
Sistemin e mikrofonave
Klimatronik
Goma te reja
Etj
Per me shume:044 51 38 34

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim