AUDI A4 2.0 TDI 6 SHPEJSI -10 MUNDSI NDRRIM

Shitet nga: ALBANI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES DHE NDRROJ AUDI A4 2.0 TDI MANUAL 6 SHPEJSI
VITI PRODHIMIT 2009 MODEL 2010
NGJYRA HIRI METALIKE
KLIMA PARA MRAPA
AIRBAG
ABS
ESP
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
SENZORA PARKINGU
SENZOR SHIJU
SENZOR PASQYRE
FELLNE TFORTA
GOMA TE REJA
E SERVISUAR
KILOMETRA TE SAKTA 195000 KM
MUNDSI NDRRIMI
044 106 941&044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim