Audi A 4 full ekstra

Shitet nga: sabit 29 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   20 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer me te gjitha paisjet e mundshme dhe e sapoardhur nga zvicrra

Audi A4 2.7 TDI AUTOMATIK ,
* Viti i prodhimit 19,06,2008
* Tempomat
*NaviGacion
*MultiFunksion
+ Pasqyret elektronik
* Pasqyret me Nxemje
*Senzora Parkingu
+Senzora Shiu
* Timon hidraulik
* Hallogenka
* Airbag
* Nxemje ne Karrika
KARRIKA SPORT
* ABS
* ESP
* KLIMATRONIC
* Mbyllje qendrore
* Alu Felga
* Dritare Elektrike
* Radio CD
NR TEL 044 262 013 DHE 049 231 801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim