Audi A4 - 1.9 TDI - 2001 (Full Opcion)

Shitet nga: Ab 28 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 1.9 TDI 2001 Full Opcion - Seria e fundit.
- Klima tronik,
- Esp,
- Board Computer,
- Pasqyret me rryme,
- Instrument tablla XENON,
- Servisin e kryer ne muajin Korrik,
- Regjistrim edhe 10 Muaj,
- Guma dimri te reja,
- Vetur Personale (nuk bejme tregti me vetura)

Vetura eshte shume e mirmbajtur dhe e ruajtur si brenda ashtu edhe jashte.
Nuk bejme Ndrrim !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim