Audi A4 - 1.9 TDI - 2001

Shitet nga: Isa 02 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 1.9 TDI Model i fundit i kesaj serie
Viti i prodhimit:2001
Vetura eshte ne emrin tim dhe ka regjistrim deri ne korrik 2016.
I posaservisuar komplet dhe ne gjendje perfekte.

*Vetura posedon*

*Klimatronik ne funksion
*Airbag ne tere veturen
*ABS
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Bordkompjuter
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para+mbrapa
*Fellne orgjinal te AUDI
*Goma te reja Dimri.

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon shume mire nuk i nevojitet asnje investim

Perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim